Кропивницькому авторитету "Арсену" закидають поширення злочинного впливу на території виправної колонії
Згідно версії слідства, щонайменше від квітня до середини жовтня 2022 року достойник, що на той момент ізольовано утримувався в дисциплінарному ізоляторі колонії та вважався так званим "бродягою з останнім словом", в телефонному режимі надавав вказівки поплічникам в діяльності, що полягала у "надходженні на територію установи заборонених в обігу речей, наркотичних засобів, предметів, а також тютюнових виробів, продуктів харчування та мобільних телефонів, регулював їх розподіл серед засуджених, які вели "правильний" у його розумінні за "злодійськими традиціями" спосіб життя".
З матеріалів суду випливає: закиди на адресу Мартиросяна з’явилися під час документування правоохоронцями звитяг так званого "наглядача" за тюрмою та 6 його поплічників, що буцімто в тандемі з "Арсеном" налагодили канал постачання наркотиків ув’язненим. На початку березня обвинувальний акт відносно цієї групи осіб скерували до суду.
Що ж стосується Мартиросяна, то через чотири місяці після його сенсаційного звільнення на волю в жовтні минулого року (про що раніше зазначалося в сюжеті Dетектив-Info), 16 лютого 2023 року його вчергове затримали та помістили під безальтернативний арешт.
Зауважимо, що на додачу до поточних претензій в частині норм "антизлодійського закону" молодику, який вважається одним із провідників ідей так званого злодія в законі Армена Хачатряна на прізвисько "Армен Хохол", інкримінується низка додаткових кримінальних звитяг. Як вже повідомлялося на сторінках Dетектив-Info, йдеться про розстріл зразка осені 2016 року двох учасників АТО біля ресторану "Вельвет" у Кропивницькому, вимагання коштів в арештантів Кропивницького СІЗО членами ОЗУ, духовним батьком якого вважають "Армена Хохла", а також за фактами масових заворушень в СІЗО №14 зразка грудня 2019 року.
"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили
Читайте більше новин по темі:
Распечатать