У росіян хочуть конфіскувати гроші та штрафувати за їхнє зберігання
Ті ж, хто має готівки більше, повинні будуть, у разі прийняття документа, повідомити про це податківцям, а також пояснити походження цих коштів, повідомляють росЗМІ. В іншому випадку:
гроші буде конфісковано;
їхній власник отримає штраф, що вдвічі перевищуватиме суму коштів, які зберігаються таким чином.
"Великі суми готівки, що перебувають на зберіганні у громадян, як правило, є наслідком діяльності в тіньовому або навіть "чорному" секторі економіки. А тому вимагають особливої уваги та контролю, що наразі не є можливим через відсутність будь-якого правового регулювання у цій сфері", – йдеться у пояснювальній записці до документа.
При цьому, наголошується, Вассерман вважає, що для РФ подібна заборона була б ефективним інструментом боротьби з корупцією. А також фінансуванням екстремістської діяльності.
Економіка РФ починає розвалюватися
Тим часом, президент Росії Володимир Путін визнав, що введені проти країни санкції діють. За його словами, вже незабаром економіка РФ зазнає негативного впливу обмежень. Хоча ще зовсім недавно господар Кремля запевняв, що Росія лише виграла від розриву зв’язків із Заходом.
"Потрібно підвищити ефективність нашої економіки, забезпечити технологічний, кадровий та фінансовий суверенітет. Діяти потрібно швидко – оскільки введені проти російської економіки нелегітимні обмеження у середньостроковій перспективі можуть негативно позначитися на ній", – сказав Путін.
Така заява не є стандартною для Путіна. Нещодавно, 15 березня, під час візиту на авіаційний завод в Улан-Уде російський диктатор говорив протилежне: нібито санкції Заходу і війна йдуть на користь російській економіці.
"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили
Читайте більше новин по темі:
Распечатать