Американський генерал розповів про перспективи війни
Наводимо основні тези:
1. Є три можливі результати контрнаступу ЗСУ, якщо воно відбудеться.
По-перше - "повне обвалення російської лінії фронту". "Це вже траплялося у попередніх війнах - наприклад, у Першій світовій війні. Тож ймовірність цього є".
Також, за його словами, "є ймовірність обмеженого успіху" ЗСУ. І "є шанс не досягти успіху".
І ще один варіант - "можливо, українці збираються провести оборонну операцію, і росіянам буде складно організувати наступ".
2. Шанс того, що Україна чи Росія досягнуть своєї політичної мети на полі бою цього року вкрай низька.
"Це буде дуже складно, дуже складно. І, чесно кажучи, я не думаю, що це можливо цього року", - заявив він.
3. У Росії в Україні зараз близько 200 тисяч солдатів.
Втрати РФ убитими та пораненими за весь час війни Міллі оцінює у 200-250 тисяч.
4. Говорячи про ймовірність ескалації конфлікту рівня глобального, генерал заявив, що така небезпека є, оскільки війни " дуже емоційні " .
При цьому Міллі вважає, що "Росія не хоче війни з НАТО чи США, а НАТО і США не хочуть війни з Росією. Тож у цьому відношенні всі зацікавлені, і Україна точно не хоче такого масштабу війни на своїй території. Отже, в інтересах всіх не нагнітати обстановку".
5. На думку Міллі, "зараз у світі є три великі держави: США, Китай та Росія". При цьому є деякі ознаки того, що Китай і Росія зближуються.
"Ми поки не бачимо повноцінного, справді міцного та стійкого геополітичного союзу між Китаєм і Росією. Чи може це статися в майбутньому? Це може статися, і нам потрібно побоюватися цього", - заявив генерал.
При цьому Міллі вважає, що глава Китаю Сі - "дуже крутий хлопець, неперевершений реаліст", оскільки не прагне війни зі Штатами.
Читайте більше новин по темі:
Распечатать