ВАКС відмовився повернути обвинувальний акт прокурору у справі нардепа Артура Герасимова

ВАКС відмовився повернути обвинувальний акт прокурору у справі нардепа Артура Герасимова
ВАКС відмовився повернути обвинувальний акт прокурору у справі нардепа Артура Герасимова
Вищий антикорупційний суд відхилив клопотання захисників Артура Герасимова про повернення прокурору обвинувального акту та розпочав розгляд кримінального провадження проти парламентаря по суті.

Вищий антикорупційний суд відмовився повернути обвинувальний акт у справі за звинуваченням у недекларуванні народного депутата з фракції «Європейська солідарність» Артура Герасимова та розпочав розгляд кримінального провадження проти нього по суті.

, — оголосила рішення головуючий суддя Оксана Олійник.

На початку судового засідання захист Артура Герасимова попросив суд повернути прокурору обвинувальний акт із зміненим звинуваченням. На думку захисників, прокурор .

Зокрема, захист не погодився із оцінкою вартості майна, у недекларуванні якого звинувачують Герасимова. Крім цього, адвокати депутата наголосили, що не отримали всіх матеріалів дізнання.

Зі свого боку, прокурор Олена Дроботова зазначила, що намагалася вручити нардепу Артуру Герасимову матеріали дізнання, . Вона відкинула закиди щодо штучності зміни звинувачення, зауваживши, що це було зроблено на підставі відповідних матеріалів.

У результаті суд відхилив клопотання захисту та призначив судовий розгляд, по суті, який розпочався відразу після завершення підготовчого засідання. Прокурор коротко виклала зміст оновленого обвинувального акту, пояснивши, що в результаті експертизи ринкова вартість нерухомості Герасимова в Іспанії зросла до більш як 8 мільйонів гривень.

, - зазначила прокурор Олена Дроботова.

Незабаром після цього прокурор виступила зі вступною промовою та суд відклав розгляд справи на 31 травня.

Як повідомляла «Судово-юридична газета», Герасимов спочатку звинувачувався у скоєнні кримінальної провини за частиною першою статті 366-2 Кримінального кодексу. Внаслідок зміни звинувачення на частину другу статті 366-2 термін давності його притягнення до відповідальності, який закінчувався навесні поточного року, збільшився до 5 років.

"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили

Читайте більше новин по темі:


Распечатать