США запровадили санкції проти КНДР за незаконну кібердіяльність
Про це повідомив Офіс контролю за іноземними активами Міністерства фінансів (OFAC), передає Укрінформ .
У заяві наголошується, що OFAC ввів санкції проти чотирьох організацій та однієї фізичної особи, причетних до отримання прихованих доходів та зловмисної кіберзлочинності з метою підтримки уряду КНДР.
Чим займаються компанії
Американська сторона підкреслює, що Північна Корея використовує своїх ІТ-фахівців, які незаконно працевлаштовуються в компаніях за кордоном, щоб отримувати прибуток, який потім використовується на підтримку режиму Кіма та його пріоритетів. Виручені кошти спрямовуються, зокрема, на розробку та виробництво зброї масового знищення та балістичних ракет.
У рамках введених санкцій Сполучені Штати оголосили про обмеження щодо Пхеньянського університету автоматизації, Бюро технічної розвідки та 110-го Дослідницького центру, які під контролем Головного розвідувального управління КНДР. Також санкції застосовано проти компанії Chinyong, яка належить Північній Кореї.
Що відомо про розробки КНДР
КНДР досить часто заявляє про нові досягнення у розробці озброєння. Наприклад, 13 квітня вони запустили балістичну ракету у бік Східного моря.
Поітм Північна Корея заявила, що тоді випробовувала нову балістичну ракету Hwasong-18, яка, згідно з заявами офіційних ЗМІ, повинна "радикально реформувати" компоненти стратегічного стримування КНДР.
У квітні КНДР провела випробування підводного безпілотника "Хаїль-2", здатного нести ядерне озброєння. Під час випробувань безпілотник нібито подолав близько тисячі кілометрів під водою за 71 годину 6 хвилин та успішно вразив змодельовану мету.
"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили
Читайте більше новин по темі:
Распечатать