Російські силовики побили музикантів гурту "Корозія металу" за пропаганду нацистської символіки

Російські силовики побили музикантів гурту "Корозія металу" за пропаганду нацистської символіки
Російські силовики побили музикантів гурту "Корозія металу" за пропаганду нацистської символіки
У Нижньому Новгороді країни-терористки РФ співробітники поліції затримали та склали адміністративні протоколи на музикантів групи "Корозія металу" за статтею про пропаганду нацистської символіки.

"Під час відпрацювання інформації співробітники поліції за силової підтримки СОБРу Росгвардії в одному з клубів, розташованому в Нижньогородський районі обласного центру, затримали трьох учасників музичної групи", – повідомляє ГУ МВС Росії по Нижньогородській області.

Там додали, що стосовно трьох чоловіків було складено адміністративні протоколи за ч.1 ст. 20.3 КоАП РФ (пропаганда чи громадське демонстрування нацистської атрибутики, чи символіки). Поліцейські також вилучили книги та понад 20 футболок із забороненою символікою.

Baza уточнює, що на концерті було затримано кілька десятків людей, серед яких були глядачі. Крім цього, силовики побили кілька відвідувачів та директора групи Марію Рунову. Вона має намір звернутися до травмпункту.

Рунова додала, що лідера гурту Сергія Троїцького та двох гітаристів хочуть притягти за пропаганду нацистської символіки. За її словами, йдеться про непризначену для продажу символіку на брендованій продукції групи "Корозія металу", "де зображені давньослов’янські символи у вигляді різних образів сонця із загнутими по колу променями".

Після цього випадку Сергій "Павук" Троїцький заявив про призупинення діяльності групи та підтвердив, що барабанщик групи лежить у комі у лікарні міста Нижній Новгород.

Треш-метал гурт "Корозія металу" було засновано 1984 року, кілька пісень колективу було внесено до якогось там російського списку екстремістських матеріалів, а на Троїцького заводили справу про "збудження національної ворожнечі". Музиканта неодноразово штрафували за виконання "екстремістських" пісень та демонстрацію забороненої символіки. 2019 року суд у Чорногорії засудив Троїцького до 10 місяців в’язниці за підпал.

Слід зазначити, що у серпні 2017 року Сергія Троїцького було внесено до бази сайту Миротворець.

Гуменюк: Понад 60 російських шахедів в новорічну ніч атакували південь України, більше 50 збиті

Читайте більше новин по темі:


Распечатать