Пригожин після "бунту" розпустив медіахолдинг і "фабрику тролів": їх блокував Роскомнагляд
Після цього лідер ПВК "Вагнер" розпустив свою так звану "фабрику тролів" та медіахолдинг "Патріот", до якого входять перераховані вище видання. Про це повідомляють у російських Telegram-каналах.
Зазначається, що ці медіа вказані у реєстрі заборонених сайтів Роскомнагляду. При цьому причина блокування не вказана.
Так, вчора видання The Bell писало, що після заколоту Пригожина його медіахолдингу шукають нового власника. Серед варіантів розглядають близького друга Путіна Юрія Ковальчука та його "Національну медіа-групу".
Увечері 29 червня соціальна мережа "ЯRus" оголосила про припинення своєї діяльності через фінансові проблеми. За даними журналістів, цей проєкт отримував фінансування від Євгена Пригожина, а його "фабрика тролів" штучно збільшувала аудиторію "патріотичного аналогу" іноземних соціальних мереж.
Слід зазначити, що робота "фабрики тролів" була припинена з початку збройного заколоту Пригожина. 24 червня силові структури РФ здійснили обшуки в офісах Пригожина в Санкт-Петербурзі та конфіскували всю комп’ютерну техніку, що належала до медіаімперії Пригожина, зокрема "фабриці тролів".
В Росії використовували "фабрику тролів" для поширення дезінформації щодо війни в Україні у соціальних мережах, а також для нападів на політиків у декількох країнах, зокрема у Великій Британії та Південній Африці.
"Замкнула проводка": у Росії спробували пояснити вибух у будівлі ФСБ у Ростові, росіяни не повірили
Читайте більше новин по темі:
Распечатать