250 мільйонів користувачів: Hamster Kombat офіційно належить підприємцю з Росії

250 мільйонів користувачів: Hamster Kombat офіційно належить підприємцю з Росії
250 мільйонів користувачів: Hamster Kombat офіційно належить підприємцю з Росії
Протягом чотирьох місяців кількість користувачів клікера зросла у 250 разів, з’ясували журналісти. Офіційний власник заявив, що захищатиме росіян від шахраїв, які через гру виманюють у них номери рахунків.

Російський підприємець Едуар Гуринович, який займається криптовалютою та венчурними фондами, став ексклюзивним партнером гри-клікера Hamster Kombat. Чоловік подав заявку на реєстрацію торговельної марки наприкінці травня 2024 року. Відповідне повідомлення підприємець опублікував у власному Telegram-каналі.

Гуринович написав, що його команда вирішила приєднатися до розробників гри, імен яких він не назвав. З його слів, він стане ексклюзивним партнером — отримав право на бренд і працюватиме з "місцевими ком’юніті". Також він пояснив, чому зацікавився проєктом. З його слів, росіяни потерпали від шахраїв, які виманювали у них гроші, а розробники все ще не здолали проблеми з фішинговими атаками — він це вирішить. Підприємець повихвалявся масштабом аудиторії, яка грає у Hamster Kombat — це 250 млн осіб, які з’явились протягом останніх чотирьох місяців.

"Проєкт має величезну аудиторію по всьому світу (більше 250 мільйонів гравців за 4 місяці!), яка зростає щодня", — сказав він.

Гра Hamster Kombat, власник РФ, Едуард Гуринович qxdiquiquitzrzFullscreen

На порталі російського Forbes тим часом дещо додали до заяви підприємця. Зокрема, журналісти встановили, що він подав заявку на реєстрацію бренду 30 травня, а вже 5 липня її зареєстрували російські державні органи. Крім того, ще у травні кількість користувачів становила 60 млн осіб.

Едуар Гуринович — 33-річний росіянин, уродженець Санкт-Петербурга. У росЗМІ розповіли про проєкти, якими він займався до цього часу і з яких він сплачував податки до військового бюджету РФ. CarPrice та CarMoney стосувалися купівлі автомобілів: в один із них залучили 42 млн дол. інвестицій у 2017 році й відкрили філію у Японії. З 2018 року чоловік займається криптовалютою — заснував блокчейн-платформу Mytime. У мережі немає інформації, чи потрапив він і його бізнес під санкції, накладені на РФ через вторгнення в Україну.

За добу на фронті відбулося 53 бойових зіткнення, - Генштаб

Читайте більше новин по темі:


Распечатать