Twitter за день звільнив 50% персоналу – співробітники подають груповий позов
Серед скорочених були команди, відповідальні за комунікації, кураторство контенту, права людини та етику машинного навчання, а також деякі групи, пов’язані з продуктами та інженерією. Співробітники подають груповий позов проти Twitter.
Про це йдеться в матеріалі Reuters. Маск поклав провину за падіння доходів компанії на коаліцію правозахисних груп, які тиснули на провідних рекламодавців Twitter, щоб вони вжили заходів.
"На жаль, немає вибору, коли компанія втрачає понад $4 млн на день", – написав Маск у Twitter про звільнення, додавши, що всім було запропоновано тримісячну вихідну допомогу (це на 50% більше, ніж вимагається за законом). Після звільнень правозахисні групи заявили, що посилюють свій тиск і вимагають, щоб бренди припиняли свою рекламу в Twitter.
Керівник відділу безпеки й доброчесності Twitter Йоель Рот опублікував підтвердження внутрішніх планів, прогнозуючи, що звільнення торкнуться близько 3700 осіб – 50% персоналу. Серед звільнених були 784 співробітники штаб-квартири компанії в Сан-Франциско і 199 в Сан-Хосе і Лос-Анджелесі.
Рот сказав, що скорочення торкнулися приблизно 15% його команди, яка відповідає за запобігання поширенню дезінформації та іншого шкідливого контенту. Проте "основні можливості модерації" компанії залишаються на місці.
Такі бренди, як General Motors і General Mills, заявили, що припинили рекламу в Twitter, поки очікують інформації про новий напрямок платформи. Маск повідомив, що його команда не вносила жодних змін у модерацію контенту та робила "все, що могла", щоб заспокоїти правозахисні групи.
Виступаючи на конференції інвесторів у Нью-Йорку 4 листопада, Маск назвав тиск на активістів "атакою на Першу поправку". Про звільнення співробітники дізнались з електронного листа. Це перший лист від керівництва компанії після того, як Маск її придбав.
Такого терору не було з часів заснування селища: наслідки обстрілу у Харківській області
Читайте більше новин по темі:
Распечатать