Махінації та розтрата майна, переданого АРМА: чотирьом фігурантам розслідування повідомили про підозри
З 2017 до 2018 року всі вони брали участь у корупційній схемі.
Про це повідомили у Facebook Національного антикорупційного бюро. Одним із фігурантів став Віктор Вишнев, посадова особа Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства України з травня 2016 року по лютий 2020 року.
Ще двом учасникам ОЗУ – голові АРМА (2016-2019 рр.) Антону Янчуку та начальнику управління менеджменту активів центрального апарату АРМА (2018-2020 рр.) – повідомили про підозру у махінаціях із заарештованим майном АРМА раніше.
"Слідство встановило, що організатор ОЗУ протягом 2017-2018 рр. запропонував голові АРМА запровадити корупційну схему з реалізації арештованого майна. Як людина, яка протягом кількох років здійснила опосередкований вплив на формування та реалізацію державної правової політики Міністерства юстиції України, саму АРМУ, ДП "Сетам", організатор був добре обізнаний зі специфікою цього напряму діяльності Агентства", – зазначили правоохоронці.
У НАБУ додали, що вказаний фігурант розробив план, який передбачав встановлення контролю за всіма етапами: з моменту передачі речових доказів АРМА до продажу за заниженою вартістю на підконтрольному торговому майданчику підконтрольним компаніям.
Такого терору не було з часів заснування селища: наслідки обстрілу у Харківській області