"Державна паливна субсидія": шахраї вигадали нову схему обману – видають себе за АЗС WOG
Якщо перейти за посиланням, то перекидає на фішинговий сайт, який не має відношення до WOG. Після чого запропонують пройти опитування та вибрати пакет із призом , у якому міститься "державна паливна субсидія" у розмірі 7 тис. грн.
Після проходження опитування користувач повинен поділитись своїми результатами з 20 друзями, тільки так нібито можна отримати кошти. Мета аферистів – викрадення персональних даних людей.
На сайті самого WOG також застерігають користувачів і спростовують інформацію про так звану "державну паливну субсидію". "Мережа АЗК WOG не має жодного відношення до подібних активностей. Про будь-які заходи, організатором або партнером яких є мережа WOG, ми повідомляємо на офіційних ресурсах, а їхнє проведення відповідає всім нормам законодавства України", - повідомляється на сайті .
Слід зазначити, що схема із "виплатами" в Україні стала дуже популярною під час війни. Аферисти видають себе як представників влади, і за міжнародні організації. Найчастіше шахраї підробляють сайти різних відомств та організацій, щоб красти їх дані та знімати кошти з карток.
Наприклад, часто можна зустріти публікації у соцмережах про нібито надання допомоги від ООН, Червоного хреста, а також держави у Дії. Тому українцям слід завжди перевіряти інформацію та довіряти лише офіційним джерелам (сайти відомств, офіційні сторінки у соціальних мережах тощо).
ЗМІ: Викрито головного адміна скандального телеграм-каналу «Джокер», який пов’язують із Корбаном
Читайте більше новин по темі:
Распечатать